• Kosmetyki dla Dziecka

Nie ma chyba bardziej wymagającej skóry, niż skóra dziecka oraz mamy zarówno w trakcie ciąży jak i po porodzie. Przykładamy wtedy dużą uwagę do pielęgnacji i produktów, których używamy. Często to wtedy, zaczynamy wchodzić na drogę zdrowych naturalnych kosmetyków.

Skóra dziecka jest bardzo delikatna, dlatego produkty które oferujemy są bezpieczne, nawilżające, łagodzące podrażnienia i potrafią zbudować ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi (wiatr, mróz, słońce).

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór asortymentu od pieluszek i chusteczek nawilżających, poprzez kremy, olejki, szampony, szczoteczki i pasty do zębów, aż po ochronę przeciwsłoneczną, zabawki i środki czystości.

Ciało kobiety w ciąży również wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Do nawilżenia i ujędrnienia skóry najlepiej sprawdzą się naturalne olejki i balsamy, które będą tez chronić skore przed rozstępami. W ofercie znajdują się również produkty higieniczne, takie jak wkładki, podpaski, kompresy, które zapewnia większy komfort na co dzień.